Survivor Avatar Atakan Soluğu Mahkemede Aldı!

Bir süre önce Türk halkına küfür ettiği iddiasıyla gündeme gelen Survivor şampiyonu Avatar Atakan, videonun kaldırılması için mahkemeye talepte bulundu.

Avatar Atakan o videonun kaldırılmasını talep etti

Survivor 2016’da gösterdiği başarıyla ismini geniş kitlelere ulaştıran milli sporcu Avatar Atakan lakaplı Çağan Atakan Arslan zor günler geçiriyor. Geçtiğimiz günlerde milli sporcunun Türk halkına küfür ettiği iddia edilen bir video sosyal medyaya düşmüş ve ünlü sporcu videodaki amacın saptırıldığını söylemişti. Türk halkına küfür ettiği iddia edilen videodan sonra halkın tepkisiyle karşılaşan Çağan Atakan Arslan, İstanbul Sulh Ceza Mahkemesi’ne başvurarak görüntülerin kaldırılmasını talep etti.

Sabah’ın haberine göre, Avatar Atakan dilekçesinde, arkadaş ortamında şakayla argo kelimeler kullandığını, yüksek müzik nedeniyle bu konuşmaları yaptığını belirtti. Milli sporcu “Argo kelimeler kullandığım bir an, sanki Türk milletine söylüyormuşum gibi gösterildi” demişti.

Avatar Atakan mahkemeye başvurmadan önce, Türk halkına küfür etti iddiasıyla ortaya çıkan video hakkında Instagram hesabından şu açıklamayı yapmıştı:

Avatar Atakan Instagram Türk halkına küfür etti mi

“An itibarıyla sanal alemde adi, şahsiyetsiz, şeref yoksunu bir şahsın aleyhimde yaymış olduğu bir videoya denk geldim. Birkaç yıl öncesine ait olan bu videoda müzik dinlerken sanki halkıma küfrediyormuş gibi söyleneni farklı şekilde algılatarak bizi ve değerlerimizi hiçse sayan bu aşağılık mahlukata sadece yazıklar olsun diyorum. Ben ki, sadece bayrağımız içn dünyanın dört bir yanında savaşmış bir adamım. Bu yapılan karalamalar beni ve ülkesini seven herkes için yalnızca bir masal niteliğindedir. Bu şahış ve yayan fake hesaplar hakkında yasal işlem başlatılmıştır. En kısa zamanda adalet yerini bulacaktır. Her zaman dediğim gibi ‘allah var sıkıntı yok’…”

Türk halkına küfür ettiği iddia iddiasıyla ortaya çıkan videonun kaldırılması için mahkemeye başvuran Çağan Atakan Arslan’ın Yeni Astroloji Burcu Başak Yılan. Ünlü sporcunun doğum tarihi ise 28 Ağustos 1989.
Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın