Survivor Nagihan’a Şok! Eşi Çıplak Fotoğrafını…

Survivor yarışmacısı Nagihan Karadere’nin eşi Uğur Gökçe’nin, çıplak fotoğraflarını sosyal medyada tanıştığı bir kadına yolladığı ortaya çıktı. Ünlü yarışmacı gözyaşlarına boğuldu.

http://www.burcmagazin.com/oglak-domuz-burcu-ozellikleri/

Survivor’ın başarılı yarışmacılarından Nagihan Karadere büyük bir şok yaşadı. Renkli Sayfalar’da konuşulan habere göre Nagihan’ın eşi Uğur Gökçe, sosyal medyada tanıştığı genç kadına çırılçıplak fotoğraflarını yolladı. Genç kadın ise Gökçe’yi çıplak fotoğraflarını yayınlayarak deşifre etti.

Nagihan'ın kocası çıplak fotoğraflarını sosyal medyada

Nagihan canlı yayında gözyaşlarına boğuldu!

Nagihan TV8’de katıldığı Göz6 Panorama programında yaşadığı büyük ihaneti anlatarak “Kızımızı düşünmek zorundayız. Evlilik, ayrılık ne olacak bilmiyorum. Aile olarak bundan az hasarla çıkmak istiyoruz. Ben bu konuyu iki gün önce sosyal medya mesajından öğrendim. Görüntüleri görünce eşime döndüm, o da bir şey diyemedi. Söyleyecek bir şey yok, eşimden böyle bir şey beklemezdim.” dedi.

Eşi Uğur Gökçe’nin başka bir kadına yolladığı çıplak fotoğraflar ile yıkılan Nagihan Karadere’nin Yeni Astroloji Burcu Oğlak Domuz. Survivor yarışmacısının doğum tarihi ise 1 Ocak 1984.

Son Dakika: Rüzgar Çetin 7,5 yıl Hapis Cezası Aldı!
Gündem
  
Son Dakika: Rüzgar Çetin Sebep olduğu trafik kazasıyla polis memuru İsmet Fatih Alagöz'ün hayatını kaybetmesine neden olan...

 

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın