Terazi Köpek Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Terazi Köpek Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Terazi Köpek Burcu genel özellikleri

İşte hem Terazi hem de Köpek Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Dengelerim, endişelenirim

Elementleri: Hava, Venüs, Öncü /  Pozitif, Metal, Yin

Terazi Köpek Burcu genel özellikleri

Asil, parlak, insancıl, yumuşak kalpli, sempati duyulan, moralleri yükselten, cesaretlendiren, diplomasi ve tarafsızlık konusunda çatışma yaşayan, madalyonun iki yüzünü de gören, incitilmediği sürece merhametli, barışçıl, her konuda şikayet eden, isyankar, değiştirmeyi deneyen, uzlaşma sağlamaya çalışan, empati kurabilen, baskı yapmayan, alçakların üstesinden gelmeye çalışan, suistimal edildiğinde sertleşen, çirkeflik yapan, iyilik timsali, inançlarına bağlı, hoş görü göstermeye hazır, el becerisi gelişkin, naif, evcimen, alaycı, iğneleyici, tereddütlü, huysuz.

Terazi Köpek Burcu aşk hayatı

Partner konusunda seçici, statüye önem vermeyen, aşk konusunda yetenekli, aşırı samimiyetten korkan, eleştiri yapmayı seven ama eleştiriden hoşlanmayan, yıllar içinde durulan, bağımsız olması gereken.

Terazi Köpek Burcu ev ve aile hayatı

Kasaba hayatını seven, temiz, düzenli, hoş ve modern zevki olan, kırmızı ve sarı tonlarından hoşlanan, ebeveyn olarak özverili, geç evlenen, nadiren çocuk sahibi olan, sevgi dolu özenli davranan, eleştirel ve alaycı olabilen, çocuklarının her türlü ihtiyacını karşılayan, rahat ve sıcak bir ortam sunmak isteyen.

Terazi Köpek Burcu iş hayatı

Teknik yetenek gerektiren konularda başarılı, doğa ve hayvan aşığı, sosyal politika ve hukuk konularına duyarlı, şair ruhlu, nezaketli, zaafı yine nezaketi, patron olarak iyi, adaletli, saygı duyulan, standartlarını yükseltmeye çalışan, sıkı çalışan, çalışan olarak da zorlanmayan, gereksiz rekabetlere girmeyen, uyumlu, hoşgörülü, güvenilir, mantıklı.

 

Terazi Fare Burcu Özellikleri
Terazi Öküz Burcu Özellikleri
Terazi Kaplan Burcu Özellikleri

Terazi Tavşan Burcu Özellikleri
Terazi Ejderha Burcu Özellikleri
Terazi Yılan Burcu Özellikleri
Terazi At Burcu Özellikleri
Terazi Keçi Burcu Özellikleri
Terazi Maymun Burcu Özellikleri
Terazi Horoz Burcu Özellikleri
Terazi Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın