Yay Ejderha Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yay Ejderha Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yay Ejderha Burcu genel özellikleri

İşte hem Yay hem de Ejderha Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Görürüm, yönetirim

Elementleri: Ateş, Jüpiter, Değişken / Pozitif, Tahta, Yang

Yay Ejderha Burcu genel özellikleri

Hayranlık uyandıran, güçlü savaşçı, cazibeli, hırslı, başarının gücüne inanan, centilmen, asil, tehlikeden korkmayan, büyük riskler alan, başarılı, zaferini gören, burnu havada olmayan, idealist, neşeli, hayallerini gerçekleştirmek ve bunu duyurmak isteyen, sevdiği insan için en iyiyi yapmaya çalışan, hayalperest, kimseye ihtiyaç duymayan, kararlı, karışıklıktan hoşlanmayan, aldatılırsa kedere sürüklenen, iyimser, teşvik eden, ikna eden, doğuştan lider, açık sözlü, cömert, partilerden hoşlanan, herkesten ilham alan, kendini kanıtlamayı isteyen, girişimci, tutarsız olabilen, gıcık, iğneleyici, merhametli, naif.

Yay Ejderha Burcu aşk hayatı

Doğru zamanda evlenen, heyecanlı, hevesli, neşeli, çekici, sevgilisinden yardım bekleyen, büyük düşünen, mükemmel bir gelecek hayal eden, kalite isteyen, diken üstünde tutan, meşgul, hassas, kayıtsız kalınmasından hoşlanmayan.

Yay Ejderha Burcu ev ve aile hayatı

Lüksten çok çevreyi önemseyen, iyi koşulların olduğu yeri tercih eden, evine hayal gücü katan, stil şeyler yapan, doğuştan ebeveyn, yöneten, sorumluluğu ele alan, koruyan, büyüten, besleyen, önemseyen, çocuklarının uzak kalmaması için ısrarcı olan, çocuğuna güvenli bir yaşam alanı sunan, evhamlı, en ince ayrıntısına kadar her şeyi düşünen.

Yay Ejderha Burcu iş hayatı

Girişimci, yönetici, çalışan olarak azimli, tuttuğunu koparan, iyi geçinen, patron olarak doğan, iş hayatındaki tüm detaylara önem veren, her şeyi bilmek isteyen, risk alan, büyük düşünen, çalışanlarını koruyan.

 

Yay Fare Burcu Özellikleri
Yay Öküz Burcu Özellikleri
Yay Kaplan Burcu Özellikleri

Yay Tavşan Burcu Özellikleri
Yay Yılan Burcu Özellikleri
Yay At Burcu Özellikleri
Yay Keçi Burcu Özellikleri
Yay Maymun Burcu Özellikleri
Yay Horoz Burcu Özellikleri
Yay Köpek Burcu Özellikleri
Yay Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın