Yay Köpek Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yay Köpek Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yay Köpek Burcu genel özellikleri

İşte hem Yay hem de Köpek Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Görürüm, endişelenirim

Elementleri: Ateş, Jüpiter, Değişken / Pozitif, Metal, Yin

Yay Köpek Burcu genel özellikleri

Sıkıcı, idealist, marifetli, maceraya düşkün, onurlu, içten, sadık, saygın, dünyada olup bitenleri konuşan, dünyayı kurtaran, girgin, düşüncesinden vazgeçmeyen, her konuda fikri olan, yürekli, cesur, çılgınlık yapan, meydan okuyan, muhalefet, ideallerini akıllıca belirleyen, ideallerini akıllıca belirleyen, ciddiye alınan, cömert, duyarlı, sorumluluk sahibi, erdemli, eğlenceye düşkün, lider, yeni fikirler üreten, yaratıcı, kararlı, sert, tedbirli, düşüncelerini kelimelere dökebilen, iyimser, haksızlığa uğradığında saldıran.

Yay Köpek Burcu aşk hayatı

Sevimli, sevilmeyi isteyen, utangaç, tutkulu, gözden uzak yaşayan, romantik, kirli çamaşırlarını saklayan, teselli edebilecek birine ihtiyaç duyan, amaçlarını gerçekleştirmek için geç saatlere kadar gelmeyebilen.

Yay Köpek Burcu ev ve aile hayatı

Ev dekorasyonunu pek önemsemeyen, iş yerine yakınlığını düşünen, maddi gücü olursa hizmetçi tutmayı tercih eden, ebeveyn olarak zorlu, çocuklarının terbiyeli görünmesini, zarif olmasını isteyen, tutucu, sert olabilen, sevimli olmak iç.in çaba sarf etmesi gereken.

Yay Köpek Burcu iş hayatı

Ünlü bir düşünür, yazar ya da dil bilimci olabilen, zekasını zorlayabilen, dedikodudan hoşlanmayan, sert ve çabuk öfkelenen, etkili ve özgür olmak isteyen, patron olarak verimli, içten merhametli, çalışan olarak ciddi, önemsiz kuralları takmayan, ömürlük iş hayal eden.

 

Yay Fare Burcu Özellikleri
Yay Öküz Burcu Özellikleri
Yay Kaplan Burcu Özellikleri

Yay Tavşan Burcu Özellikleri
Yay Ejderha Burcu Özellikleri
Yay Yılan Burcu Özellikleri
Yay At Burcu Özellikleri
Yay Keçi Burcu Özellikleri
Yay Maymun Burcu Özellikleri
Yay Horoz Burcu Özellikleri
Yay Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın