Yay Tavşan Burcu Özellikleri

Dünyanın en gözde astroloji sistemlerinden biri olan Yeni Astroloji’ye göre Yay Tavşan Burcu özellikleri neler, bir göz atalım.

Yay Tavşan Burcu genel özellikleri

İşte hem Yay hem de Tavşan Burcu olan insanların aşk hayatından ev, aile ve iş hayatına kadar genel özellikleri:

Mottosu: Görürüm, gözlemlerim

Elementleri: Ateş, Jüpiter, Değişken / Negatif, Tahta, Yin

Yay Tavşan Burcu genel özellikleri

Çelişkili, diğer Yaylar kadar hareketli ve atılgan olmayan, melankolikliğe meyilli, acı gerçekleri görmezden gelen, kötü şeylerin iyi yanlarını görmeye çalışan, özgüveni yüksek, dimdik duran, muhalefet, bela aramayan ama korkusuz, rekabetin üstesinden gelen, egemenlik konusunda kararlı, paranın değerini bilen, sevdikleri için birçok şeyden vazgeçebilen, empati kuran, baştan çıkaran, samimiyete samimiyetiyle karşılık veren, kendini kusursuz gören, bireyselci, aykırı davranabilen, pes etmeyen, sokulgan, yumuşak başlı, olumlu enerjisi olan, sempatik, kurallara uymaya dikkat eden.

Yay Tavşan Burcu aşk hayatı

Birden fazla kişiyle ilişki kurabilen, seksüel enerjisi güçlü, bunu pek göstermeyen, bazen başkalarının eşleriyle bile gezip tozabilen, hayranlık duyulmak isteyen, seksüel açıdan sadık olmayan, kişisel sadakati güçlü, sevilmekten hoşlanan, özgürlüğe ihtiyaç duyan.

Yay Tavşan Burcu ev ve aile hayatı

Evi her yer olan, sürekli seyahat eden, gittiği yeri evi gibi benimseyen, yine de kendi evi olsun isteyen, kırsal yaşamı benimseyen, konfora önem veren, ebeveyn olarak çocuklarından çok kendisiyle ilgilenen, evlenen, çocuk sahibi olan, bakım işinde pek yetenekli olmayan, çocuklarıyla büyüdüğünde düzgün iletişim kurabilen, arkadaş gibi olan, katı kurallı bir okula verebilen.

Yay Tavşan Burcu iş hayatı

Ticari, mekanik, teknik alanlarda yetenekli, kendini keşfeden, karar verdiği alanda düşündüğünden fazla başarı kaydeden, yalnızlığı seven, girişimci, yönetimle uğraşabilen, ofis işlerinde iyi, kendini yöneten.

 

Yay Fare Burcu Özellikleri
Yay Öküz Burcu Özellikleri
Yay Kaplan Burcu Özellikleri

Yay Ejderha Burcu Özellikleri
Yay Yılan Burcu Özellikleri
Yay At Burcu Özellikleri
Yay Keçi Burcu Özellikleri
Yay Maymun Burcu Özellikleri
Yay Horoz Burcu Özellikleri
Yay Köpek Burcu Özellikleri
Yay Domuz Burcu Özellikleri

Arkadaşlarınla Paylaş

Bir Cevap Yazın